czwartek, 9 grudnia 2010

Jak przyśpieszyć komputer - szybszy komputer. Jak przyśpieszyć pracę komputera. Przyśpiesz komputer za darmo.

Jak przyśpieszyć komputer - szybszy komputer w kilka minut. Zamknij zbędne aplikacje a twój komputer będzie pracował szybciej.
flickr, elyob

 Szybsza praca komputera ma wpływ na wygodę przeglądania stron internetowych. Dowiedz się więc jak przyśpieszyć komputer - dzięki temu będzie on pracował płynniej a internet będziesz przeglądał sprawniej.
Wystarczy kilka drobnych zmian i twój komputer będzie się uruchamiał znacznie szybciej, a także jego normalna praca będzie płynniejsza.

Szybszy komputer to wygoda w przeglądaniu internetu - przyśpiesz komputer za darmo :

Aby przyśpieszyć pracę komputera warto zamknąć zbędne programy, które często uruchamiają się wraz ze startem systemu - dzięki temu czas włączania komputera się skróci, a sam system będzie pracował szybciej.
W tym celu w menu start wybierzmy uruchom i wpiszmy polecenie : msconfig


Otworzy nam się narzędzie konfiguracji systemu, w którym należy przejść do zakładki Uruchamianie.


Teraz trzeba posiadać wiedzę, albo intuicję - gdyż mamy listę programów, które będą się uruchamiały przy starcie systemu - no i oczywiście pracowały w jego trakcie ( a więc i spowalniały pracę komputera).
Warto sprawdzić lokalizację takiego pliku - jeżeli jest to np. C:\Program Files to nie musimy się obawiać jest to program, który sami zainstalowaliśmy, a który w większości przypadków możemy odznaczyć - aby się nie uruchamiał (takie programy to np. Adobe Reader, Gadu Gadu, Winamp itp.. )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz